Mr. Potato

Oceń grę

Panie Potato

125

Zręcznościowe

Średnia ocen Panie Potato (Mr. Potato) wynosi 0 z 0 głosy na 125 trafień. Grę dodano w dniu 22 marzec, czwartek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Bighero.io - Wielki Bohater oraz Mistrzostwa świata: rzuty karne 2018. Możesz grać za darmo na VVIVS Zręcznościowe gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Przywitaj się z Panem Potato.Mr. Ziemniak to prosta gra z przyciskiem "dotknij przycisku". Przejdź przez noże, kuchenkę i inne przedmioty kuchenne, aby wyczyścić poziomy. Stawaj coraz więcej punktów, by odblokowywać postacie. Wybierz spośród 4 ślicznych ziemniaków i zrób własne najlepsze wyniki. Mr. Potato2. Angry Potato3. Miss Potato4. Boss Potato Game mogą grać zarówno dzieci, jak i dorośli

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Zręcznościowe” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Panie Potato " Czy chcesz zagrać w tę grę?