Move Here Move There

Oceń grę
Muoviti qui, muoviti lì in italianoDéplacer ici en françaisBewegen Sie sich hier, bewegen Sie sich dorthin auf DeutschMove here move there in English

Przenieś się tutaj

93

Łamigłówki

Średnia ocen Przenieś się tutaj (Move here move there) wynosi 2 z 1 głosy na 93 trafień. Grę dodano w dniu 20 październik, sobota 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Wysiadać oraz Shadowscape. Możesz grać za darmo na VVIVS Łamigłówki gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Użyj myszki do interakcji ... Move Here Move Istnieje gra logiczna. W grze Twoim celem jest stworzenie jasnej ścieżki od niebieskiego kwadratu do zielonego kwadratu. Liczba w polu pokazuje, ile kroków wykonasz, strzałki wskazują kierunek. Ta gra wymaga wysokiego IQ, musisz wykonać kalkulację, aby zagrać. Baw się dobrze.

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Łamigłówki” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Przenieś się tutaj " Czy chcesz zagrać w tę grę?