Motor Wars 2

Oceń grę
Guerre del motore 2 in italianoGuerres à moteur 2 en françaisAutokriege 2 auf DeutschMotor wars 2 in English

Wojny motorowe 2

97

Strzelanki

Średnia ocen Wojny motorowe 2 (Motor wars 2) wynosi 3 z 2 głosy na 97 trafień. Grę dodano w dniu 30 listopad, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Wojny Sol oraz Star Wars Eskadra Łotrów. Możesz grać za darmo na VVIVS Strzelanki gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

WASD lub klawisze strzałek do kierowania. Kliknij lewym przyciskiem, aby strzelać. Spacja do latania. Shift, aby zwiększyć prędkość .. Motor Wars 2 to doskonała strzelanka online dla wielu graczy. Jako członek Red Team lub Blue Team, musisz przynieść flagi drużyny przeciwnej do swojego obozu. W grze gracze mogą strzelać do siebie nawzajem, aby uniemożliwić drugiej stronie zdobycie flagi. Możesz zdecydowanie wygrać dla członków swojego zespołu. możesz strzelać i ścigać się na dwóch różnych mapach. Baw się dobrze!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Strzelanki” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Wojny motorowe 2 " Czy chcesz zagrać w tę grę?