More Bloons

Oceń grę

Więcej Bloons

183

Łamigłówki

Średnia ocen Więcej Bloons (More Bloons) wynosi 4 z 2 głosy na 183 trafień. Grę dodano w dniu 23 marzec, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Wojownicze żółwie ninja : strategia żółwi 3d oraz Bighero.io - Wielki Bohater. Możesz grać za darmo na VVIVS Łamigłówki gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Wskaż i kliknij, przeciągnij mysz, aby uzyskać więcej mocy w swoim ujęciu ... Według popularnego popytu, Więcej Bloons jest tutaj. Zagraj w 50 nowych poziomach wymagających wyzwań, a także nowy specjalny typ balonu! Niektóre z tych poziomów są bardzo trudne i powinny zatrzymać większość z was do czasu wydania Bloons 2 ...

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Łamigłówki” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Więcej Bloons " Czy chcesz zagrać w tę grę?