Mechanic Escape

Oceń grę
Fuga meccanica in italianoÉchappement mécanique en françaisMechaniker entkommen auf DeutschMechanic escape in English

Ucieczka mechanika

8

Łamigłówki

Średnia ocen Ucieczka mechanika (Mechanic escape) wynosi 5 z 1 głosy na 8 trafień. Grę dodano w dniu 6 grudzień, czwartek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Ucieczka z Stonehenge oraz Disneyland ucieczka. Możesz grać za darmo na VVIVS Łamigłówki gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Interakcja myszy .. Wyobraź sobie, że jesteś mechanikiem i przez przypadek zablokowałeś się podczas naprawy tunelu. Niestety, klucz do odblokowania drzwi zniknął. Musisz rozwiązać wszystkie zagadki, aby się uratować, nie przejmuj się zbytnio, ponieważ istnieje wiele przydatnych wskazówek, które pomogą Ci znaleźć kluczowe przedmioty. Powodzenia i miłej zabawy.

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Łamigłówki” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Ucieczka mechanika " Czy chcesz zagrać w tę grę?