Madness: Project Nexus

Oceń grę
Madness: Project Nexus in italianoMadness: Projet Nexus en françaisWahnsinn: Projektnexus auf DeutschMadness: Project Nexus in English

Madness: Project Nexus

130

Strzelanki

Średnia ocen Madness: Project Nexus wynosi 4 z 2 głosy na 130 trafień. Grę dodano w dniu 23 marzec, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Pozować jak dama oraz Stick BMX Madness. Możesz grać za darmo na VVIVS Strzelanki gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Sterowanie: WASD = ruch, mysz = celowanie / strzelanie, spacja = wejście do pokoju / interakcji, e = zbieranie broni, Q = wymiana broni, R = przeładowanie szaleństwo: projekt Nexus to fajna strzelanka przewijana w bok. Pomóż wojownikowi ninja w jego pracy Nexus. Przenieś go przez pokoje i zabij wszystkich wrogów na każdym poziomie. Chwyć nowe bronie i spróbuj przetrwać to szaleństwo. Powodzenia!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Strzelanki” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Madness: Project Nexus " Czy chcesz zagrać w tę grę?