Little Dentist

Oceń grę

Mały dentysta

40

Łamigłówki

Średnia ocen Mały dentysta (Little dentist) wynosi 4 z 1 głosy na 40 trafień. Grę dodano w dniu 2 listopad, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Baby Carmen u dentysty oraz Implant dentystyczny Baby Elsa. Możesz grać za darmo na VVIVS Łamigłówki gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Użyj myszki do zabawy. Jako dentysta wielu pacjentów przyszło dziś do Twojego szpitala. Musisz umieć się nimi dobrze opiekować! W tej grze korzystaj z różnych narzędzi do leczenia, aby oczyścić i operować pacjentami, co ostatecznie doprowadzi ich zęby do zdrowia. Nadszedł czas, aby pokazać swoje doskonałe umiejętności podczas robienia chirurga. Przyjdź i zagraj w tę świetną grę Little Dentist!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Łamigłówki” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Mały dentysta " Czy chcesz zagrać w tę grę?