Lightning

Oceń grę

Błyskawica

126

Akcji

Średnia ocen Błyskawica (Lightning) wynosi 0 z 0 głosy na 126 trafień. Grę dodano w dniu 22 marzec, czwartek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Nóż oraz Skok Helixa. Możesz grać za darmo na VVIVS Akcji gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Czy możesz nacisnąć migawkę, gdy dostrzeżesz błyskawicę? Jako entuzjasta fotografii, Twoim celem jest zrobienie pięknego zdjęcia błyskawicy podczas burzy. Ponieważ błyskawica może uderzyć w dowolnym momencie, musisz przygotować się i przygotować do uderzenia w migawkę. Pamiętaj, aby nie strzelać, zanim pojawi się błyskawica, bo inaczej przegrasz. Kliknij, aby zrobić zdjęcie, gdy błyskawica rozświetli niebo; im szybciej zareagujesz, tym lepiej wygląda twoje zdjęcie. Twój wynik zostanie określony w zależności od twojego czasu reakcji w milisekundach, więc odpowiedź szybko i rakieta na szczyt!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Akcji” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Błyskawica " Czy chcesz zagrać w tę grę?