Lego Car Hidden Stars

Oceń grę
Lego Car Hidden Stars in italianoLego Car Hidden Stars en françaisLego Auto versteckte Sterne auf DeutschLego Car Hidden Stars in English

Lego Car Hidden Stars

201

Ukryte-Obiekty

Średnia ocen Lego Car Hidden Stars wynosi 0 z 0 głosy na 201 trafień. Grę dodano w dniu 23 marzec, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Blaze monster truck ukryte gwiazdy oraz Angry Birds Racers: Hidden Stars. Możesz grać za darmo na VVIVS Ukryte Obiekty gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Użyj myszki, aby zagrać w tę grę. Lego Car Hidden Stars to darmowa gra online dla dzieci i ukrytych przedmiotów. To 15 gwiazd na 5 poziomach. Użyj myszki i kliknij gwiazdkę, gdy ją zobaczysz. Czas jest ograniczony, więc bądź szybki i znajdź wszystkie ukryte gwiazdy, zanim skończy się czas. Masz 2 minuty na każde zdjęcie i możesz zrobić 5 błędów. Jeśli popełnisz więcej błędów, gra się skończy. Tak więc, jeśli jesteś gotowy, rozpocznij grę i baw się dobrze!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Ukryte Obiekty” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Lego Car Hidden Stars (gra opracowana przez newkidsgames.org)" Czy chcesz zagrać w tę grę?