Kugeln.Io

Oceń grę

Kugeln.io

224

Multiplayer

Średnia ocen Kugeln.io wynosi 4 z 2 głosy na 224 trafień. Grę dodano w dniu 22 marzec, czwartek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Najlepszy klasyczny mahjong oraz Podrzucić pistolet. Możesz grać za darmo na VVIVS Multiplayer gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Kontroluj swoją postać za pomocą A lub D i spacji, aby skakać. Możesz celować za pomocą myszy. Strzelaj lewym przyciskiem myszy, a prawą rzucasz hakiem. Naciśnij E, gdy jesteś blisko karabinu maszynowego, aby go użyć. Aby przeładować broń, musisz znaleźć tę broń na mapie i ponownie ją zabrać. kugeln.io to strzelanka wieloosobowa 2d. Musisz walczyć na śmierć na różnych mapach razem z maksymalnie 8 graczami. Baw się dobrze!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Multiplayer” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Kugeln.io " Czy chcesz zagrać w tę grę?