Knight's Diamond

Oceń grę
Knight's Diamond in italianoDiamant du chevalier en françaisRitter-Diamant auf DeutschKnight's Diamond in English

Diament rycerza

152

Akcji

Średnia ocen Diament rycerza (Knight's Diamond) wynosi 0 z 0 głosy na 152 trafień. Grę dodano w dniu 22 marzec, czwartek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Najlepszy klasyczny mahjong oraz Podrzucić pistolet. Możesz grać za darmo na VVIVS Akcji gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Dzięki niesamowitej grafice i wciągającej grze Knights Diamond ma 9 poziomów. Musisz zebrać diament i dostać się do drzwi, aby wyczyścić poziomy. 4 RÓŻNE CHARAKTERYSTYKI RYCERSKIE Strzelaj do pudeł, zabijaj wrogów, by zbierać monety i odblokowywać nowe postacie. COOL POWERS Strzelaj zebrać kilka fajnych mocy miecz, tarcza, zdrowie POBIERZ DIAMOND Otwórz skrzynię ze skarbami, aby zebrać diament i otworzyć drzwi. NIESAMOWITE WIEKI stab / kill 5 różnych typów szkieletów DARK THEME / MUSIC Aby nadać stary wygląd ... wykonane tła wyglądają jak jaskinia / lochy REGULATOR CZASOWY Aby gra była bardziej uzależniająca, musisz wyczyścić poziom w ciągu 2 minut. (Po drugim poziomie)

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Akcji” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Diament rycerza " Czy chcesz zagrać w tę grę?