Kitchen Slacking

Oceń grę
Cucina allentata in italianoCuisine Slacking en françaisDurchhängen der Küche auf DeutschKitchen Slacking in English

Opróżnianie kuchni

220

Gotowanie

Średnia ocen Opróżnianie kuchni (Kitchen Slacking) wynosi 4.5 z 2 głosy na 220 trafień. Grę dodano w dniu 23 marzec, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Gotowanie Nowy Rok Pizza 2017 oraz Chibi Halloween Slacking. Możesz grać za darmo na VVIVS Gotowanie gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Pomóż Sarah spełnić swoje marzenie o zostaniu szefem kuchni w jednej z najbardziej niesamowitych gier kuchennych, Kitchen Slacking. W tej zabawnej grze musisz ukończyć wszystkie swoje 7 mini-zadań w zaledwie 3 minuty, nie zostając złapanym przez okropnego bossa. Mini-zadania obejmują: dekorowanie ciasta, karmienie kota, robienie kanapek, a także robienie naleśników. Kiedy pojawi się "!", Przestań grać, aż twój okropny szef odejdzie. Tracisz, jeśli zostaniesz złapany przez swojego szefa lub czas się skończy, zanim skończysz wszystkie mini-zadania. Zagraj teraz w Kitchen Slacking za darmo i ciesz się z ukończenia wszystkich zadań, zanim nadejdzie czas!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Gotowanie” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Opróżnianie kuchni " Czy chcesz zagrać w tę grę?