Jelly Madness

Oceń grę

Jelly Madness

153

Łamigłówki

Średnia ocen Jelly Madness wynosi 4 z 2 głosy na 153 trafień. Grę dodano w dniu 23 marzec, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Słodka galaretka oraz Little World Jelly's. Możesz grać za darmo na VVIVS Łamigłówki gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Zagraj w tę grę za pomocą myszki. Jelly Madness to gra typu Match-3. Musisz połączyć galaretki! Są wesołe, zdumione, wściekłe i złe galaretki. Połącz wszystkie galaretki tego samego koloru i pokonaj wszystkie trudne poziomy. Poziomy będą wzrastać z trudnością w czasie. Na niektórych poziomach musisz pozbyć się bomb, płytek lub galaretek o określonym kolorze. Miej szaloną zabawę!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Łamigłówki” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Jelly Madness " Czy chcesz zagrać w tę grę?