Jelly Haven

Oceń grę
Jelly Haven in italianoJelly Haven en françaisGelee-Hafen auf DeutschJelly Haven in English

Galaretowy raj

81

Akcji

Średnia ocen Galaretowy raj (Jelly Haven) wynosi 0 z 0 głosy na 81 trafień. Grę dodano w dniu 22 marzec, czwartek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Ogród Jelly oraz Przyjaciel Jelly. Możesz grać za darmo na VVIVS Akcji gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Co lepiej robić na obcej planecie niż zbieranie klejnotów? Zgadza się. Unikanie meteorów! Oto historia tej głupiej meduzy. Jelly Haven to gra akcji zręcznościowa HTML5, w której kontrolujesz meduzę przechodzącą przez przestrzeń zbierającą lśniące klejnoty i unikającą trafienia przez niebezpieczne przeszkody, takie jak meteory i rakiety. Gra bardzo szybko się rozwija, gdy kupujesz ulepszenia ze sklepu, dzięki czemu możesz przeżyć znacznie dłużej. * Przetłumaczone w 9 językach: angielskim, rosyjskim, francuskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim, portugalskim, tureckim i rumuńskim. Obserwuj nas na Twitterze: https://goo.gl/pQbZM6

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Akcji” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Galaretowy raj " Czy chcesz zagrać w tę grę?