Hotel Room Cleaning

Oceń grę
Pulizia della camera d'albergo in italianoNettoyage de chambre d'hôtel en françaisReinigung des Hotelzimmers auf DeutschHotel Room Cleaning in English

Sprzątanie pokoju hotelowego

147

Klasyczne

Średnia ocen Sprzątanie pokoju hotelowego (Hotel Room Cleaning) wynosi 0 z 0 głosy na 147 trafień. Grę dodano w dniu 22 marzec, czwartek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Pokój dziecięcy księżniczki oraz Hotel Waldo. Możesz grać za darmo na VVIVS Klasyczne gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Trudno być menadżerem hotelu, ponieważ twoja praca wymaga dbania o aspekt projektowania i klientów. A w tej grze sprzątania przygotowaliśmy dla ciebie kolejną stronę zapracowanego opiekuna hotelu. Twoja sprzątaczka opuściła cię w ostatniej chwili, a pokoje są totalnym bałaganem, więc postaraj się naprawić zepsute rzeczy z pokoju i spraw, by pokój przyjęć również spełniał standardy hoteli.

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Klasyczne” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Sprzątanie pokoju hotelowego " Czy chcesz zagrać w tę grę?