Hex Blaster

Oceń grę

Hex blaster

3

Zręcznościowe

Średnia ocen Hex blaster wynosi 4 z 1 głosy na 3 trafień. Grę dodano w dniu 17 maj, piątek 2019. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Skok Helixa oraz Multisquare. Możesz grać za darmo na VVIVS Zręcznościowe gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

dotknij lub interakcja myszą. Hex Blaster to typowa gra zręcznościowa dla 3 osób. Blaster, którym sterujesz, może mieć 4 kule w tej samej lokalizacji. Twoje kule zniszczą bloki, odbijając się. Zatrzymaj wszystkie bloki przed dotarciem do dna, gdy wystrzelisz swoje kule w górę. Zbieraj bonusy, aby osiągnąć najlepszy wynik. Niekończący się tryb i tryb poziomu do opanowania z dużą ilością skór i ulepszeń do odblokowania.

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Zręcznościowe” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Hex blaster " Czy chcesz zagrać w tę grę?