Helix Jump

Oceń grę

Skok Helixa

1257

Platformowe

Średnia ocen Skok Helixa (Helix Jump) wynosi 3.3 z 18 głosy na 1257 trafień. Grę dodano w dniu 28 kwiecień, sobota 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Łapa Patrolowa oraz Twee. Możesz grać za darmo na VVIVS Platformowe gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Użyj lewej / prawej strzałki, aby platforma skręciła w lewo / prawo. Helix Jump to fajna gra, która pomoże Ci zabić czas, gdy jesteś nudna na przystanku autobusowym lub czeka na kolejkę, zawsze możesz otworzyć tę grę i mieć dobry czas, użyj strzałki, aby przesunąć platformę na lewo lub prawo, zbieraj diamenty podczas skoków, pamiętaj, nie pozwól, aby piłka uderzyła w żółtą część, bo to byłby koniec gry. Zobacz, jak głęboko możesz iść i dobrze się bawić!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Platformowe” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Skok Helixa " Czy chcesz zagrać w tę grę?