Hacked Ship

Oceń grę

Hacked ship

76

Obrona

Średnia ocen Hacked ship wynosi 0 z 0 głosy na 76 trafień. Grę dodano w dniu 10 maj, piątek 2019. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Viking męstwo oraz Captain Rogers: incydent w rooku. Możesz grać za darmo na VVIVS Obrona gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Użyj myszki, aby zagrać w tę grę. Hacked Ship to gra zręcznościowa z animacją w pikselach. Oto kilka złych wiadomości. Twój statek kosmiczny, który wygląda jak Gwiazda Śmierci, został zhakowany i jesteś atakowany. Spróbuj wyrzucić pocisk kierowany, aby obronić się przed wrogami. Musisz skupić się na dynamicznych informacjach poniżej i obserwować przełączniki kolorów, aby śmiać się z prawej rakiety. Pokaż mi swój najlepszy wynik!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Obrona” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Hacked ship " Czy chcesz zagrać w tę grę?