Guns And Bottles

Oceń grę

Guns and bottles

54

Strzelanki

Średnia ocen Guns and bottles wynosi 1 z 1 głosy na 54 trafień. Grę dodano w dniu 17 maj, piątek 2019. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Wrzucanie Śmieci oraz Billy bob bash. Możesz grać za darmo na VVIVS Strzelanki gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

dotknij lub interakcja myszą. Guns and Bottles to niesamowita gra zręcznościowa do strzelania do butelek. Musisz strzelać do obracających się butelek, aby uzyskać najlepszy wynik, dotykając ekranu. Pistolet obraca się również na swoim miejscu, co utrudnia grę. Staraj się uderzać w 3 butelki w sposób ciągły, aby zdobyć 5 monet zamiast uderzać w czerwone butelki, co może spowodować porażkę w grze. Zbieraj monety, aby odblokować wszystkie 12 super pistoletów i dobrze się bawić!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Strzelanki” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Guns and bottles " Czy chcesz zagrać w tę grę?