Advertisement

WormZilla

WormZilla
Zagraj w grę

Darmowe gry na komputer i telefony komórkowe!

Advertisement
Średnia ocen WormZilla wynosi 0 z 0 głosy na 91 trafień. Grę dodano w dniu 16 kwiecień, poniedziałek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Souichiro Blademaster oraz Więzień labiryntu: polowanie na karty 3d 2018. Możesz grać za darmo na VVIVS Zręcznościowe gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale Lig. We recommend On snail #games.

Jesteś WormZilla !! Niebezpieczny robak, który musi zniszczyć wszystkich ludzi. Armia będzie próbować cię zaatakować i zniszczyć, ale musisz unikać kul i jeść ludzi, by rosnąć. Aktualizacje, które zapewnią ci szybkość lub ulepszą tarcze, dzięki czemu otrzymasz mniej obrażeń.

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Zręcznościowe” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „WormZilla " Czy chcesz zagrać w tę grę?#italiano#français#deutsch#english