Advertisement

Snake.is MLG Edition

Snake.is MLG Edition
Zagraj w grę

Darmowe gry na komputer i telefony komórkowe!

Link to The Game:
Embed The Game:
Advertisement
Średnia ocen Snake.is MLG Edition wynosi 0 z 0 głosy na 105 trafień. Grę dodano w dniu 22 marzec, czwartek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Dragon Ball Z Snakeway oraz Podstawowy wąż. Możesz grać za darmo na VVIVS Multiplayer gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale Lig. We recommend On snail #games.

Snake.is MLG Edition - to świetne połączenie klasycznej gry "Wąż", popularnej gry wieloosobowej "Agar.io" i gry wyścigowej "TRON". Udoskonalono także wersję 3D gry "Slither.io". Poruszaj wężem wokół ciemnej przestrzeni, spożywaj masę, pokonuj i konsumuj innych graczy, aby wyhodować największą i najdłuższą w grze. Jeśli głowa węża trafi w część innego węża, gracz przegrywa i musi zacząć od początku. Ciało pokonanego awatara zamienia się w jasne, błyszczące kropki, które inni gracze mogą spożywać. Gracz może aktywować "tryb przyspieszania", który powoduje przyspieszenie awatara. W grze zobaczysz wiele popularnych starych memów, a także nowe memy, takie jak "Do you know De Wae" (od VRChat), "Ugandyjskie Knuckles" i wiele innych.

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Multiplayer” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Snake.is MLG Edition " Czy chcesz zagrać w tę grę?#italiano#français#deutsch#english