Diament rycerza

Diament rycerza
Zagraj w grę

Darmowe gry na komputer i telefony komórkowe!

Średnia ocen Diament rycerza (Knight's Diamond) wynosi 0 z 0 głosy na 129 trafień. Grę dodano w dniu 22 marzec, czwartek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Diamond Hunt 9 Stranger House Escape oraz Modne jeansy. Możesz grać za darmo na VVIVS Akcji gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale Lig. We recommend On snail #games.

Dzięki niesamowitej grafice i wciągającej grze Knights Diamond ma 9 poziomów. Musisz zebrać diament i dostać się do drzwi, aby wyczyścić poziomy. 4 RÓŻNE CHARAKTERYSTYKI RYCERSKIE Strzelaj do pudeł, zabijaj wrogów, by zbierać monety i odblokowywać nowe postacie. COOL POWERS Strzelaj zebrać kilka fajnych mocy miecz, tarcza, zdrowie POBIERZ DIAMOND Otwórz skrzynię ze skarbami, aby zebrać diament i otworzyć drzwi. NIESAMOWITE WIEKI stab / kill 5 różnych typów szkieletów DARK THEME / MUSIC Aby nadać stary wygląd ... wykonane tła wyglądają jak jaskinia / lochy REGULATOR CZASOWY Aby gra była bardziej uzależniająca, musisz wyczyścić poziom w ciągu 2 minut. (Po drugim poziomie)

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Akcji” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Diament rycerza " Czy chcesz zagrać w tę grę?#italiano#français#deutsch#english