Advertisement

Hextris

Hextris
Zagraj w grę

Darmowe gry na komputer i telefony komórkowe!

Advertisement
Średnia ocen Hextris wynosi 0 z 0 głosy na 110 trafień. Grę dodano w dniu 22 marzec, czwartek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Najlepszy klasyczny mahjong oraz Więzień labiryntu: polowanie na karty 3d 2018. Możesz grać za darmo na VVIVS Łamigłówki gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale Lig. We recommend On snail #games.

Zobacz inne gry na moim profilu. Hextris to szybka gra logiczna inspirowana Tetris. Bloki zaczynają się od krawędzi ekranu i opadają w kierunku wewnętrznego niebieskiego sześciokąta. Celem gry jest zapobieganie układaniu się bloków poza obszarem szarego sześciokąta. Aby to zrobić, musisz obrócić sześciokąt, aby zebrać różne stosy bloków na każdej twarzy. Staraj się połączyć 3 lub więcej bloków tego samego koloru. Kiedy się do siebie zbliżą, te 3 bloki zostają zniszczone, a bloki nad nimi ześlizgują się. Zniszczenie wielu serii bloków nadaje kombinacjom, których czas trwania jest wskazywany przez szybko oddalający się kontur wokół zewnętrznego sześciokąta. Tracisz, gdy stos tworzy się poza zewnętrzną granicą!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Łamigłówki” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Hextris " Czy chcesz zagrać w tę grę?#italiano#français#deutsch#english