Gobble Dash

Oceń grę

Gobble dash

38

Łamigłówki

Średnia ocen Gobble dash wynosi 5 z 1 głosy na 38 trafień. Grę dodano w dniu 17 maj, piątek 2019. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Geometria Dash Neon Subzero oraz Ogień i geometria wody. Możesz grać za darmo na VVIVS Łamigłówki gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

WASD to move .. Gobble Dash nie jest prostą tradycyjną grą zręcznościową, która jest znana żarłocznemu wężowi. Musisz kontrolować węża, aby zjadł wszystkie niebieskie kule, aby otworzyć następny poziom. Im więcej zje się wąż, tym ciało węża będzie dłuższe. Więc nigdy nie zapominaj, koncentrując się na długości swojego ciała. Każde dotknięcie spowoduje niepowodzenie gry. Zaplanuj najlepsze ścieżki sukcesu!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Łamigłówki” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Gobble dash " Czy chcesz zagrać w tę grę?