Gallons Io

Oceń grę

Gallons io

46

Akcji

Średnia ocen Gallons io wynosi 4.5 z 2 głosy na 46 trafień. Grę dodano w dniu 10 maj, piątek 2019. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Podrzucić pistolet oraz Czarownica Krzyżówka. Możesz grać za darmo na VVIVS Akcji gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Przesuń: WASD, Spójrz: Mysz, Obiekt Umieść: Kliknij lewym przyciskiem, Atak: Kliknij lewym przyciskiem, Obróć obiekt: Kliknij prawym przyciskiem, Zmień narzędzie: Przewiń, Kliknij Hud lub Klawisze numeryczne 1-9, Czat: Enter, Zablokuj obiekty: L, Pokaż ping : Wstaw. Zbuduj systemy rur wodnych do pompowania i zbierania galonów wody ze stawów. Zarobisz pieniądze za każdy zebrany galon wody. Dochód pomaga ulepszyć rury i odblokować nowe narzędzia i sprzęt do pracy. Uważaj na innych graczy próbujących sabotować twoją sieć! Użyj rur do podłączenia pomp ze stawami. Chroń swoją pompę bazową za wszelką cenę! Ostrożnie wybierz lokalizację pompy bazowej. Po umieszczeniu nie możesz go przenieść. Jeśli inny gracz zniszczy twoją pompę bazową, jesteś poza grą.

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Akcji” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Gallons io " Czy chcesz zagrać w tę grę?