Fruit Matching Game

Oceń grę
Fruit Matching Game in italianoFruit Matching Game en françaisFruit Matching Spiel auf DeutschFruit Matching Game in English

Fruit Matching Game

203

Rozgrywki

Średnia ocen Fruit Matching Game wynosi 0 z 0 głosy na 203 trafień. Grę dodano w dniu 22 marzec, czwartek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Odwróć owoce oraz Dora Fruit Bubble. Możesz grać za darmo na VVIVS Rozgrywki gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Fruit Matching to gra dopasowująca HTML5. Zagraj w tę kolorową grę match-3 z owocami do pokrojenia! Masz 1 minutę czasu na zebranie jak największej liczby punktów! Dostępne 3 bonusy: - Bomb: niszcz owoce (masz je, jeśli zrobisz combo 4). - Zmieniaj owoce: niszcz wszystkie owoce występujące w sieci (masz je, jeśli stworzysz kombinację 5). - Klepsydra: Zarób kilka cennych sekund.

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Rozgrywki” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Fruit Matching Game " Czy chcesz zagrać w tę grę?