Frozen Fever

Oceń grę
Frozen Fever in italianoFièvre congelée en françaisFür immer eingefroren auf DeutschFrozen Fever in English

Zamrożona gorączka

171

Dla-Dziewczyn

Średnia ocen Zamrożona gorączka (Frozen Fever) wynosi 1 z 1 głosy na 171 trafień. Grę dodano w dniu 23 marzec, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Puzzle dla dzieci oraz Kolor zamrożonych sióstr roku. Możesz grać za darmo na VVIVS Dla Dziewczyn gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

To urodziny Anny Frozen i jej siostra, Elsa, planują zrzucić jej idealne przyjęcie niespodzianki! Oczywiście przy pomocy jej zabawnych kumpli, Kristoffa i Olafa. Ciasto musi być najsłodsze, prezenty powinny być piękne, a dzień pełen niespodzianek! Elsa z entuzjazmem podchodzi do idei "polowania na skarby partii", które ma zamiar zrobić. Ale wygląda na to, że Elsa przeziębiła się. Nie może przestać kichać, a każde kichnięcie tworzy grupę małych, niespokojnych śnieżnych cukierków. Wygląda na to, że lodowate moce Elsy narażają tę partię na ryzyko! Czy istnieje szansa na uratowanie dużej imprezy? Dowiedzmy Się!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Dla Dziewczyn” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Zamrożona gorączka (gra opracowana przez dressupmix.com)" Czy chcesz zagrać w tę grę?