Frenzy Airport 2

Oceń grę
Frenzy Airport 2 in italianoFrenzy Airport 2 en françaisFrenzy Flughafen 2 auf DeutschFrenzy Airport 2 in English

Lotnisko Szaleństwo 2

143

Fajne

Średnia ocen Lotnisko Szaleństwo 2 (Frenzy Airport 2) wynosi 3 z 1 głosy na 143 trafień. Grę dodano w dniu 23 marzec, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Szał farmy oraz Disney princess cupcake frenzy. Możesz grać za darmo na VVIVS Fajne gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Sterowanie: Mysz Uruchom Frenzy Airport 24 godziny na dzień roboczy po raz kolejny w drugiej odsłonie przyjemnej biznesowej gry symulacyjnej. Zdecyduj role swoich pracowników i obsłuż ich pracę, aby spełnić wszystkie wymagania podróżnych. Z tego powodu należy kliknąć i przeciągnąć pojedynczych klientów do zaznaczonego miejsca. Spróbuj szybko i mądrze ją zachować, aby osiągnąć swoje codzienne cele na lotnisku Frenzy Airport 2! Baw się dobrze!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Fajne” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Lotnisko Szaleństwo 2 " Czy chcesz zagrać w tę grę?