Free The Emoji

Oceń grę

Uwolnij emoji

133

Przygodowe

Średnia ocen Uwolnij emoji (Free the emoji) wynosi 0 z 0 głosy na 133 trafień. Grę dodano w dniu 22 marzec, czwartek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Uspokajając lia oraz Ninja boy. Możesz grać za darmo na VVIVS Przygodowe gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Hej ty! Tak ty! Jesteś znudzony? Czy próbujesz znaleźć zabawną i wciągającą grę? Czy lubisz przygody i niesamowite gry, które rzucają wyzwanie twoim palcom i mózgowi? Jesteś we właściwym miejscu:). Kontroluj naszego bohatera: Czerwony, jest piłką i jest Emoji! i ukończyć wszystkie poziomy i pokoje z tej gry. Przygody z czerwoną kulką zaczynają się, gdy dziewczyna "bohatera czerwonej piłki" zostaje porwana przez złą piłkę (znana również jako czarna piłka w niektórych krajach i niebieska piłka w innej). Aby ją uratować, będziesz musiał walczyć z wieloma wrogami: wściekłą piłkę, kulkę, piłkę tygrysa i złych braci (czerwona kula 1, czerwona kula 2, czerwona kula 3, czerwona kula 4 i czerwona piłka 5). Piłka podskakuje, odbija się, rzuca, a jeśli chcesz odnieść sukces w swojej przygodzie, będziesz musiał wspiąć się na ściany, aby rozwiązać różne pokoje, aby walczyć z ostatnim bossem w grze. Bohater z czerwonej kuli

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Przygodowe” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Uwolnij emoji " Czy chcesz zagrać w tę grę?