Fortz

Oceń grę

Fortz

216

Strzelanki

Średnia ocen Fortz wynosi 4.5 z 2 głosy na 216 trafień. Grę dodano w dniu 23 marzec, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Najlepszy klasyczny mahjong oraz Podrzucić pistolet. Możesz grać za darmo na VVIVS Strzelanki gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Sterowanie Gracz 1: WAD = ruch / skok, W / S = celowanie, D = strzelanie, S = upuszczanie bloku. Sterowanie Gracz 2: Strzałki = Bewegen / Springen, Strzałki = Celowanie / Strzelanie | Obsłuż małego bota przez ponury maleńki globus Fortz i stocz walkę z wrogim robotem, korzystając ze swojej szerokiej gamy broni i umiejętności. Aby zrównoważyć przeciwnika na podłogę i zniszczyć jego bazę w tej przyjemnej 2-osobowej grze, musisz zebrać trochę amunicji i upuścić kilka klocków, aby zbudować sobie potężną fortecę z setkami armat. Baw się dobrze!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Strzelanki” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Fortz " Czy chcesz zagrać w tę grę?