Football Legends 2016

Oceń grę
Football Legends 2016 in italianoLégendes du football 2016 en françaisFußballlegenden 2016 auf DeutschFootball Legends 2016 in English

Legendy piłkarskie 2016

140

Strzelanki

Średnia ocen Legendy piłkarskie 2016 (Football Legends 2016) wynosi 3.5 z 2 głosy na 140 trafień. Grę dodano w dniu 23 marzec, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Bramkarz oraz Eliza i Chloe Football Rivals. Możesz grać za darmo na VVIVS Strzelanki gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Sterowanie: Strzałki / WASD = poruszanie / przeskakiwanie / przesuwanie, V / K = super uderzenie, B / L = strzelanie Wspaniałe Football Legends 2016 to inna zabawna gra piłkarska. Wybierz preferowanych bogów piłki nożnej i stwórz niesamowite cele, aby wygrać mecz w tej epickiej grze sportowej. Baw się dobrze!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Strzelanki” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Legendy piłkarskie 2016 " Czy chcesz zagrać w tę grę?