Flip The Gun

Oceń grę
Capovolgere la pistola in italianoRetourner le pistolet en françaisDrehe die Waffe um auf DeutschFlip the gun in English

Podrzucić pistolet

438

Strzelanki

Średnia ocen Podrzucić pistolet (Flip the gun) wynosi 3 z 2 głosy na 438 trafień. Grę dodano w dniu 23 maj, środa 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Cf Golden Gun Violent Block 2 oraz Cf złoty blok pistolet 3. Możesz grać za darmo na VVIVS Strzelanki gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Użyj myszy do grania. Podrzucić pistolet to strzelanka. Czy lubisz sobie postrzelać? W tej grze Twoim zadaniem jest klikać myszką i pozwolić pistoletowi strzelać. Wszystko, co musisz zrobić, to strzelać we właściwym czasie i sprawić, by pistolet leciał wyżej. Podczas strzelania z broni musisz zbierać rekwizyty, aby zachować wystarczającą ilość pocisków i uzyskać lepsze wyniki. Przyjdź i graj ze swoimi przyjaciółmi. Baw się dobrze i powodzenia.

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Strzelanki” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Podrzucić pistolet " Czy chcesz zagrać w tę grę?