First Aid For Dog Bites

Oceń grę
Primo soccorso per morsi di cane in italianoPremiers secours pour les morsures de chien en françaisErste Hilfe für Hundebisse auf DeutschFirst Aid For Dog Bites in English

Pierwsza pomoc dla psów

163

Fajne

Średnia ocen Pierwsza pomoc dla psów (First Aid For Dog Bites) wynosi 3 z 2 głosy na 163 trafień. Grę dodano w dniu 23 marzec, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Ucieczka pieska z domu Sivi oraz Zooo drewniana ucieczka mur. Możesz grać za darmo na VVIVS Fajne gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Ten chłopiec bawi się ze swoim słodkim szczeniakiem, gdy nagle ogromny pies podbiegł do nich szczekając z szaleństwem. Chłopiec próbował chronić szczeniaka, a pies go ugryzł! Szybko, sterylizuj ranę, czekając na karetkę! Pies mógł mieć wściekliznę, więc nasz chłopiec również potrzebuje szczepionki przeciwko wściekliźnie.

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Fajne” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Pierwsza pomoc dla psów " Czy chcesz zagrać w tę grę?