Fireboy And Watergirl 2:The Light Temple

Oceń grę
Fireboy And Watergirl 2: il tempio della luce in italianoFireboy Et Watergirl 2: le Temple de la Lumière en françaisFireboy und watergirl 2: der Lichttempel auf DeutschFireboy And Watergirl 2:the Light Temple in English

Fireboy And Watergirl 2: the Light Temple

161

Przygodowe

Średnia ocen Fireboy And Watergirl 2: the Light Temple (Fireboy And Watergirl 2:the Light Temple) wynosi 5 z 1 głosy na 161 trafień. Grę dodano w dniu 23 marzec, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Zapalić oraz Cyclewars.io. Możesz grać za darmo na VVIVS Przygodowe gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Strzałki do poruszania. Użyj klawiatury, aby przenieść Fireboy i Watergirl przez labirynt i zebrać wszystkie diamenty w drodze do wyjścia. Klawisze A, W, D przesuwają Watergirl, a klawisze strzałek przesuwają Fireboy. Ponieważ ogień i woda nie mieszają się, nie pozwól, aby Fireboy wszedł do jeziorka wodnego i nie pozwól, aby Watergirl poszedł w ognistych jeziorach. I trzymajcie ich oboje poza czarnymi jeziorami. Bezpośrednie wiązki światła do czujników za pomocą różnych rodzajów lusterek.

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Przygodowe” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Fireboy And Watergirl 2: the Light Temple " Czy chcesz zagrać w tę grę?