Falling Ballz

Oceń grę

Spadanie Ballz

144

Strzelanki

Średnia ocen Spadanie Ballz (Falling ballz) wynosi 4.5 z 2 głosy na 144 trafień. Grę dodano w dniu 8 sierpień, środa 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Poruszać się w górę oraz Box stacker. Możesz grać za darmo na VVIVS Strzelanki gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Użyj myszy do grania. Falling Ballz to zabawna strzelanka. Musisz kontrolować kierunek kulki za pomocą myszki, używając kulki do rozbijania piłki o różnych kolorach liczb. Postaraj się jak najlepiej wyeliminować wszystkie piłki i uzyskać wysokie wyniki. Możesz zbierać piłki, aby ułatwić grę. Baw się dobrze.

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Strzelanki” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Spadanie Ballz " Czy chcesz zagrać w tę grę?