Extricate Santa From Krampus

Oceń grę
Estratto Santa da Krampus in italianoExtraire le Père Noël de Krampus en françaisHerausgezogener Weihnachtsmann von Krampus auf DeutschExtricate Santa From Krampus in English

Wyłudzić Świętego Mikołaja z krampus

136

Łamigłówki

Średnia ocen Wyłudzić Świętego Mikołaja z krampus (Extricate Santa From Krampus) wynosi 5 z 2 głosy na 136 trafień. Grę dodano w dniu 22 marzec, czwartek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Wieża Santa oraz Gibbets: Santa In Trouble. Możesz grać za darmo na VVIVS Łamigłówki gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Inerakcja myszy. Przypuśćmy, że był tam złodziej o imieniu Krampus. W dzieciństwie nienawidził Świętego Mikołaja, ponieważ Mikołaj nie odwiedził jego domu. Pewnego dnia Mikołaj poszedł do swojego domu w sąsiedztwie, Krampus zobaczył go i zamknął w jego domu. Teraz musisz uratować Świętego Mikołaja z domu Krampusa .Kliknij na obiekty, aby wchodzić z nimi w interakcje i rozwiązywać interesujące zagadki. Powodzenia!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Łamigłówki” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Wyłudzić Świętego Mikołaja z krampus " Czy chcesz zagrać w tę grę?