Elsa Gives Birth

Oceń grę

Elsa rodzi

104

Dla-Dziewczyn

Średnia ocen Elsa rodzi (Elsa Gives Birth) wynosi 0 z 0 głosy na 104 trafień. Grę dodano w dniu 22 marzec, czwartek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Ariel urodziła dziecko oraz Ariel i anna urodzenie dziecka. Możesz grać za darmo na VVIVS Dla Dziewczyn gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

To prawdopodobnie najważniejszy dzień w życiu królowej Elsy: jej ciąża osiągnęła ten okres i właśnie teraz szykuje się do wyjścia do szpitala. Według jej lekarza, dzisiaj urodzi swego pierwszego chłopca! Och, dziewczęta, ona jest taka przerażona i nie może się doczekać, by go zobaczyć: czy będzie miał wspaniałe oczy ojca i jej magiczne moce? Wszyscy znajdziemy nas już za kilka godzin! Ale zanim to się stanie, dajmy Królowej Elsie cenną pomocną dłoń i pomóż jej przygotować torbę na macierzyństwo, aby udać się do szpitala. Rozpocznij nową grę Frozen, dołącz do Królowej Elsy w jej pokoju i znajdź wszystkie przedmioty wysłuchane po lewej stronie ekranu: przeciągnij i upuść w torbie jakieś pieluchy, puszysty koc, słodkie ubranie i dopasowaną czapkę , niektóre rzeczy dla siebie i nie zapomnij również włożyć do karmienia bootle. Świetna robota, panie! O mój Boże, wydaje się, że będziemy potrzebować twojej cennej pomocy również

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Dla Dziewczyn” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Elsa rodzi " Czy chcesz zagrać w tę grę?