Egyptian Princess Room Cleaning

Oceń grę
Pulizia della principessa egiziana in italianoNettoyage de chambre princesse égyptienne en françaisÄgyptische Prinzessin Zimmerreinigung auf DeutschEgyptian Princess Room Cleaning in English

Sprzątanie pokoju egipskiej księżniczki

147

Księżniczki

Średnia ocen Sprzątanie pokoju egipskiej księżniczki (Egyptian Princess Room Cleaning) wynosi 5 z 2 głosy na 147 trafień. Grę dodano w dniu 23 marzec, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Leczenie w pokoju szpitalnym oraz Egipska Pustynia Tajemnicza. Możesz grać za darmo na VVIVS Księżniczki gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Archeolog imieniem William znalazł pałac, w którym mieszkała Kleopatra wiele lat temu. Przyniosło badaczowi nazwę i sławę. Ku naszemu zaskoczeniu, pałac znajduje się w założeniu miasta. W pałacu znaleźli pokój królowej. Pokój jest brudny, ponieważ przez długi czas nie był sprzątany przez nikogo. Pałac jest przepełniony gośćmi. Zanim przyjdą do pokoju pięknej dziewczyny, daj wiosenne porządki w pokoju. Otrzymasz zapłatę za swoją usługę. Po umieszczeniu odpadów w śmietniku, wytrzyj podłogę. Pozostało ci tylko kilka minut. Daj elegancki wygląd do pokoju wspaniałej królowej. Kończy Ci się czas. Miej to na uwadze i wykonaj zadanie tak szybko, jak to możliwe. Archeolog i członkowie zespołu są ci dłużni. Pośpiesz się teraz.

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Księżniczki” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Sprzątanie pokoju egipskiej księżniczki " Czy chcesz zagrać w tę grę?