Duck Hunter

Oceń grę

Łowca kaczek

520

Strzelanki

Średnia ocen Łowca kaczek (Duck Hunter) wynosi 4.5 z 2 głosy na 520 trafień. Grę dodano w dniu 18 maj, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Duck Hunt Reaktywacja oraz Łowca piratów. Możesz grać za darmo na VVIVS Strzelanki gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

WSAD lub strzałki do ​​poruszania się, spacja do strzelania .. Polowanie w dobrej pogodzie to taka przyjemna rzecz, zabierz psa i poluj na kaczki! użyj WSAD lub strzałek, aby przesunąć cel, użyj spacji do strzelania, masz 3 pociski na każdą kaczkę, im mniej pocisków użyjesz, tym wyższy będzie twój wynik, ale nie strzelaj do psa, jeśli to zrobisz, gra się skończy. Ile punktów możesz zdobyć? Spróbujmy. Baw się dobrze!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Strzelanki” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Łowca kaczek " Czy chcesz zagrać w tę grę?