Duck Egg Escape

Oceń grę
Duck Egg Escape in italianoCanard Egg Escape en françaisEntenei-Flucht auf DeutschDuck Egg Escape in English

Ucieczka z kaczki

93

Ucieczki

Średnia ocen Ucieczka z kaczki (Duck Egg Escape) wynosi 0 z 0 głosy na 93 trafień. Grę dodano w dniu 22 marzec, czwartek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Połączenie jajka wielkanocnego oraz Donald Duck Jigsaw. Możesz grać za darmo na VVIVS Ucieczki gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Duck Egg Escape to nowa gra przygodowa typu wskaż i kliknij z gry Ajaz. Historia tej gry ucieczki ma na celu uratowanie Jajka Kaczego od jeziora. Matka Kaczka straciła jajo. Wykorzystaj swoje umiejętności, aby znaleźć jajko za pomocą wskazówek i rozwiązywania zagadek. Ciesz się nowymi darmowymi grami ucieczkowymi od gier Ajaz. Baw się dobrze!! Powodzenia.

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Ucieczki” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Ucieczka z kaczki " Czy chcesz zagrać w tę grę?