Drift Hunters

Oceń grę
Cacciatori di drift in italianoChasseurs de dérive en françaisDrift Jäger auf DeutschDrift hunters in English

Łowcy dryfujących

14

Wyścigowe

Średnia ocen Łowcy dryfujących (Drift hunters) wynosi 5 z 2 głosy na 14 trafień. Grę dodano w dniu 7 wrzesień, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Mistrz pułapek oraz Szalony halloween lekarz paznokci. Możesz grać za darmo na VVIVS Wyścigowe gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Użyj klawiszy WASD lub strzałek, aby sterować samochodem. Użyj spacji jako hamulca ręcznego, C, aby zmienić pozycję kamery, lewą zmianę, aby przesunąć bieg w górę, i lewy CTRL, aby zmienić bieg w dół. Drift Hunters to niesamowita gra o prowadzeniu samochodu w 3D. Prowadź samochód, aby pokazać swoją niezłą umiejętność prowadzenia pojazdu. Wiruj, dryfuj i wykonuj tyle trudnych sztuczek, ile możesz zdobyć więcej punktów. To są pieniądze, które zarabiasz. Możesz użyć tych punktów, aby odblokować więcej samochodów wyścigowych. Teraz czas na pokaz!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Wyścigowe” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Łowcy dryfujących " Czy chcesz zagrać w tę grę?