Downtown Drift

Oceń grę
Drift del centro in italianoDrift du centre-ville en françaisDowntown Downtown auf DeutschDowntown Drift in English

Śródmieście Drift

128

Wyścigowe

Średnia ocen Śródmieście Drift (Downtown Drift) wynosi 3 z 2 głosy na 128 trafień. Grę dodano w dniu 23 marzec, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Drift cup racing oraz Codzienna rutyna dla słodkiej kelnerki. Możesz grać za darmo na VVIVS Wyścigowe gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Sterowanie: Strzałki = Jazda, X / Przestrzeń = Drift, Z = Użyj Nitro Downtown Drift to gra wyścigowa adrenaliny, w której musisz jechać swoim samochodem z dużą prędkością wzdłuż autostrady ekspresowej Twojego miasta. Musisz wygrać trzy wyzwania w rzędzie, aby ukończyć utwór. Więc spróbuj pokonać swoich przeciwników i dryfuj po ulicy, zbieraj dużo gotówki i innych bonusów, aby kupić ulepszenia lub nowe samochody. Baw się dobrze!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Wyścigowe” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Śródmieście Drift " Czy chcesz zagrać w tę grę?