Dotted Girl Vaccines Injection

Oceń grę
Iniezione di vaccini a puntini in italianoInjection de vaccins de fille pointillée en françaisPunktierte Girl Vaccines Injection auf DeutschDotted Girl Vaccines Injection in English

Dotted Girl Vaccines Injection

96

Dla-Dziewczyn

Średnia ocen Dotted Girl Vaccines Injection wynosi 0 z 0 głosy na 96 trafień. Grę dodano w dniu 22 marzec, czwartek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Chu Rescue oraz Siostra Elsa. Możesz grać za darmo na VVIVS Dla Dziewczyn gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Jesteś lekarzem Dotted Girl i musisz się upewnić, że dostanie jej roczne szczepionki! Przygotuj Dotted Girl najpierw, biorąc jej temperaturę, podając jej witaminy i sprawdzając bicie jej serca. Następnie upewnij się, że wysterylizowałeś obszar, w którym wykonasz zastrzyk, i po nim sprzątniesz, aby się nie zaraził. Gdy skończysz, powtórz etap sprawdzania i zobacz, gdzie będzie następna szczepionka!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Dla Dziewczyn” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Dotted Girl Vaccines Injection " Czy chcesz zagrać w tę grę?