Dot Snap Battle

Oceń grę
Battaglia a punti in italianoBataille de points en françaisDot-Snap-Kampf auf DeutschDot snap battle in English

Dot snap battle

56

Logiczne

Średnia ocen Dot snap battle wynosi 2 z 1 głosy na 56 trafień. Grę dodano w dniu 30 październik, wtorek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Rozwal bitwę royale oraz Krytyczna bitwa walki royale. Możesz grać za darmo na VVIVS Logiczne gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Użyj myszki lub Z i M w urządzeniach z klawiaturą do grania. Dot Snap Battle to gra zręcznościowa. W tej grze musisz dotknąć i przeciągnąć, aby celować, a następnie zwolnić, aby strzelać, w końcu za pomocą siły fizycznej, kropka trafi w cel. Jeśli grasz szczególnie dobrze, zbierzesz gwiazdki i odblokujesz nowe kropki. Czy chciałbyś spróbować?

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Logiczne” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Dot snap battle " Czy chcesz zagrać w tę grę?