Dorothys Adventures In Oz

Oceń grę
Dorothys avventure in oz in italianoDorothys aventures en oz en françaisDorothys Abenteuer in oz auf DeutschDorothys adventures in oz in English

Dorothys przygody w oz

22

Przygodowe

Średnia ocen Dorothys przygody w oz (Dorothys adventures in oz) wynosi 2 z 1 głosy na 22 trafień. Grę dodano w dniu 5 grudzień, środa 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Bezimienna gra oraz Olaf The Viking Game. Możesz grać za darmo na VVIVS Przygodowe gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Użyj myszy do grania. Dorothys zagubiła się w tajemniczym świecie OZ i chce wrócić do swojego ulubionego domu. Ale czarnoksiężnik nigdy nie może pozwolić jej odejść z łatwością, a dzielni Dorothys postanowili sprostać wyzwaniu. Najpierw utwórz magiczną miksturę, aby pokonać złego czarodzieja i poproś o elementy niezbędne do przygotowania mikstury zgodnie z kształtem. Następnie wybierz ładny strój w szafie, aby przygotować się do bitwy. Teraz wszystko jest gotowe, zacznij przygodę.

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Przygodowe” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Dorothys przygody w oz (gra opracowana przez enjoydressup.com)" Czy chcesz zagrać w tę grę?