Don T Break Ads Box

Oceń grę

Don t break ads box

73

Łamigłówki

Średnia ocen Don t break ads box wynosi 4.5 z 2 głosy na 73 trafień. Grę dodano w dniu 10 maj, piątek 2019. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Obudź pudełko 3 oraz Space Box. Możesz grać za darmo na VVIVS Łamigłówki gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

W dla akceleratora, S dla cofania, A i D dla kierunku sterowania. Don Break Ads Box to gra kolekcjonerska prowadząca samochód na płaskiej powierzchni 2D. Musisz użyć samochodu, aby trafić w pola z wyjątkiem reklam. Jazda nie jest skomplikowana, ale musisz zwracać uwagę na skrzynie w pobliżu ścian, o ile jedziesz w zakrętach, nie możesz łatwo wyjść. Zaprojektuj najlepszy sposób na wypełnienie misji!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Łamigłówki” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Don t break ads box " Czy chcesz zagrać w tę grę?