Dogeminer 2: Back 2 The Moon

Oceń grę

Górnik Pieseł 2

556

Zręcznościowe

Średnia ocen Górnik Pieseł 2 (Dogeminer 2: Back 2 The Moon) wynosi 4.8 z 4 głosy na 556 trafień. Grę dodano w dniu 11 maj, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Profesor oraz Genealogia. Możesz grać za darmo na VVIVS Zręcznościowe gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Górnik Pieseł powraca w tej fantastycznej kontynuacji. Misja pozostaje ta sama: kupić statek kosmiczny i wystartować na Księżyc, ale teraz masz do dyspozycji większą liczbę narzędzi, ulepszeń i opcji. Możesz teraz zbierać dodatkowe monety, które spadają losowo podczas kopania. Oprócz wydobywania monet sam możesz nadal zatrudniać pracowników. Klikaj bez przerwy na złoto, zarób dużo piesełmonet i kup sprzęt aby ulepszyć ekwipunek, znajdź niespodzianki, pozbądź się intruzów i udaj się na Księżyc. To tyle!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Zręcznościowe” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Górnik Pieseł 2 " Czy chcesz zagrać w tę grę?