Dog Simulator

Oceń grę

Symulator psa

286

Przygodowe

Średnia ocen Symulator psa (Dog Simulator) wynosi 1 z 1 głosy na 286 trafień. Grę dodano w dniu 17 kwiecień, wtorek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Symulator Rekina oraz Układanka Cute Dog. Możesz grać za darmo na VVIVS Przygodowe gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Strzałki / WASD = move, Space = jumpDog to takie lojalne i przyjacielskie przyprawy, ale czasami mogą też być bałaganem. Tym razem będziesz grał jak pies, gdziekolwiek chcesz, możesz swobodnie błądzić, rozbić wszystko, co zobaczysz. każda scena ma kilka różnych zadań, musisz ją ukończyć, aby zdobyć monety, by kupić nowe rzeczy lub odblokować nowe sceny. Ciesz się symulatorem psa!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Przygodowe” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Symulator psa " Czy chcesz zagrać w tę grę?