Dog Pet Rescue

Oceń grę
Dog Pet Rescue in italianoChien Pet Rescue en françaisHaustier Haustier Rettung auf DeutschDog Pet Rescue in English

Dog Pet Rescue

213

Fajne

Średnia ocen Dog Pet Rescue wynosi 4 z 1 głosy na 213 trafień. Grę dodano w dniu 23 marzec, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Reszta początku w restauracji oraz Łapa Doktor. Możesz grać za darmo na VVIVS Fajne gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Stan został porzucony przez poprzedniego właściciela i potrzebuje twojej pomocy, aby znów być zdrowym. Zabierz psa do biura weterynarza, umyj go, aby zobaczyć, jakie obrażenia ma on i zacznij leczenie od razu. Wyciągnij patyki, a następnie użyj zdjęcia rentgenowskiego, aby naprawić złamaną nogę i owinąć ranę kolorowym bandażem. Po tym, jak pielęgnujesz psa z powrotem do zdrowia, możesz ubrać zabawne zwierzę w ładny strój, aby mógł być gotowy do znalezienia nowego domu.

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Fajne” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Dog Pet Rescue " Czy chcesz zagrać w tę grę?