Dirt Bike Rider

Oceń grę

Dirt bike rider

96

Wyścigowe

Średnia ocen Dirt bike rider wynosi 3 z 2 głosy na 96 trafień. Grę dodano w dniu 17 maj, piątek 2019. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Moto Trial Fest 2 oraz Rpg Rider. Możesz grać za darmo na VVIVS Wyścigowe gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Interakcja ze strzałkami, naciśnij C, aby przejść do ostatniego punktu kontrolnego, naciśnij R, aby uruchomić ponownie. Dirt Bike Rider to realistyczny scenariusz gry motocyklowej na brud. Musisz jeździć na motocyklu, aby pokonać różne kanciaste zbocza. Gra skonfigurowała już punkty kontrolne, aby zapisać tempo postępów w grze. Istnieje 9 poziomów, dzięki którym możesz tworzyć rekordy w systemie partytur.

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Wyścigowe” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Dirt bike rider " Czy chcesz zagrać w tę grę?